Магія Балтійського моря. (Новорічний)

Львів – Рига – Юрмала – Стокгольм – Рундаль – Львів
• “Стокгольм – Північна Венеція” у вартості туру
• 2 столиці – у вартості туру (Рига, Стокгольм)
•  
У програмі Таємничий Рундальський палац
Виїзд – 29.12.2012

 

 1
29.12
14:30 Збір на залізничному вокзалі м.Львова.
15:00 Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд територією Польщі до Латвії.
______________________________________________________________________________________________
День 2
30.12
Прибуття до Риги. Поселення в готель. Пішохідна екскурсія “Стара Рига”. Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні які пильним оком озирають місто, кам’яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Вы побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига – класичне європейське місто, а з іншої сторони – це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.
Вільний час. Повернення в готель. Приготування до святкування.
Ночівля.
_____________________________________________________________________________________________
День 3
31.12

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Рекомендуємо: екскурсію по м. Юрмала (20 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала – “перлина” Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев’яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала – символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

 

 

 

Вільний час в Юрмалі.
17:30 – Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі M/s Romantika або M/s Silja Festival.
По дорозі до Стокгольму – дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на паромі.

З Новим Роком

(святкування Нового Року на Паромі)

 

День 4
01.01

Сніданок на паромі (оплачується додатково)
09:30 – прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія “Стокгольм – місто мостів”, своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм – це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників. В центрі міста знаходиться Гамла Стан (Gamla Stan – Старе місто) і Ріддархольмен -«Рыцарский острів», найбільший, і найкраще збережений середньовічний центр Північної Європи. Розташований у Старому місті Королівський палац, збудований у 1754 році, зараз є найбільшим королівським замком в світі. Палац вміщає в себе 608 кімнат та все ще використовується главою держави Королем Карлом Густавом XVI. Тут знаходяться декілька видатних пам’яток Стокгольма: королівські апартаменти, палати Рицарського Ордена, Казна, палац-музей Три Корони, Арсенал і Музей Густава III. У дворі палацу щодня проходить зміна караулу. З інших пам’яток можна виділити собор Святого Миколи – місце коронації шведських монархів, Збройову палату, Королівський монетний двір, палац Укceншepна і Teccінcкий палац. Ha острові Pіддapxoльмeн – «Pицapcкий острів» можна побачити декілька палаців – Палац Bpaнгeля, Палац Cтeнбoкк і Палац Бyнде.

 

 

 

Величний собор, палаци вінценосної родини, нобелівські урочистості… Усе це вражає масштабами та розкішшю, все овіяне легендами та переказами – шведи дуже пишаються своїм королівським минулим і сьогоденням. Рекомендуємо: відвідати музей Васа (20 євро/10 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних визначних пам’яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев’ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.
17:00 – Відправлення зі Стокгольму у Ригу.
Ніч на поромі.

______________________________________________________________________________________________

День 5
02.01
Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу.
Переїзд до Львова.
 

 

А по дорозі, запрошуємо Вас на екскурсія  “Придворні інтриги Рундальського палацу” (10 євро). Це величний палац, збудований за проектом та під особистим керівництвом відомого архітектора Франческо Расстреллі. Тебе чекають розкішні зали, прекрасним оздобленням яких пишались сучасники: золотой тронний зал, білий зал, величну картинну галерею, кабінети з колекцією японського та китайського фарфору. Классична музика створює атмосферу XVIII ст. кажуть, що іноді парадними залами палацу блукають привиди – Чорна та Біла леді. Нічний переїзд у Львів.
______________________________________________________________________________________________

День 6
03.01
 Прибуття у Львів близько 09:00.

Вартість туру: валюта євро

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
Стандарт 199 194
СПО (Акція) 150 150

У вартість входить:
зустріч представником фірми
• проїзд автобусом єврокласу 

• проживання в готелі категорії 3*, сніданки (шведський стіл)
• проїзд на паромі Рига – Стокгольм – Рига у 4-місній каюті категорії С.
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи

 страхування
У вартість не входить:
рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• харчування на паромі

• Новорічна Забава
 особисті витрати
• консульський збір – 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

Увага!
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за сніданки на паромі для дорослих 22 євро (2 сніданки); діти (12-17 років) – 13 євро (2 сніданки)
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за вечері на паромі для дорослих 60 євро (шведський стіл); діти (12-17 років) – 32 євро (шведський стіл).

ВАЖЛИВО: 
При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення в готелі передбачена доплата – 30 євро/тур
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• За двомісне розміщення на паромі в каюті категорії В2 передбачена доплата – 40 євро/ос
• Доплати за розміщення в каютах інших категорій – під запит!
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ !
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

Оплата в гривнях по комерційному курсу оператора на день розрахунку!

Leave a Reply