Від чардашу до вальсу

Львів – Чоп – Будапешт – (Сентендре) – (Відень) – Львів

11.05;  14.09; 21.09;  12.10

тривалість 4дні

Вартість від 13Є /Актуальну ВАРТІСТЬ туру уточнюйте у менеджера на момент бронювання/

Обов’язковий депозит на факультативні програми – 15 EUR.
Даний депозит буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

 Оплата здійснюється в гривнях за комерційним курсом на день здійснення розрахунку.

День 1 Зустріч кожного туриста представником фірми.
19:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 20:00 – Виїзд зі Львова.
Виїзд до Угорщини. Нічний переїзд.
 День 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Приїзд до Будапешту. Рекомендуємо: – оглядову екскурсію по Будапешту «Величне і вражаюче місто» (5 EUR). Величне і вражаюче місто – одна із найкрасивіших столиць у світі з багатою історією, культурою і природною красою. Воно розкинулось на двох берегах Дунаю і з двох частин Буди та Пешту об’єдналось в один розкішний Будапешт. Ви побачите головну площу столиці – площу Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліку Св. Іштвана, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац.
Вільний час. Поселення в готель.

РЕКОМЕНДУЄМО:
Сентендре (15 EUR) – музей під відкритим небом. Місто художників, скульпторів, народних ремесел. Відвідаєте унікальний музей марципанів;
ТропікарійОкеанарій + торговий центр «Саmpona» (15 EUR) найбільший в центральній Європі, великий акваріум та зоопарк в «одному флаконі». Де кипить життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани – яких навіть власноруч можна погодувати. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом та блискавкою… А ще в 11 метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми та розмірів з яскравим макіяжем та манікюром… Та торговий центр «Саmpona» – де можна закупитись смачними «гастрономічними сувенірами» з Угорщини…

Вільний час. РЕКОМЕНДУЄМО:
– прогулянку на кораблику по вечірньому Дунаю з келихом шампанського (20 EUR). Мости і набережні в прекрасній ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Чудові панорами, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО в культурну спадщину людства. 9 мостів через Дунай, які окільцьовують його неначе браслети: кріпосна гора з королівським палацом, Рибацький бастіон, Цитадень та один з найгарніших в Європі парламент.
Повернення в готель. Ночівля.

 День 3

 

 

 

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. РЕКОМЕНДУЄМО:
– Оглядова екскурсія по Відні «Віденські мотиви» (30 EUR). Відень – місто австрійських імператорів, талановитих музикантів, місто музики, вальсів та шикарних парків, чудового вина та ароматної кави… Відень дивує своєю величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Місто продовжує жити своїм минулим. Величне, привабливе, казкове місто чарує своїх гостей шармом та аристократичною витонченістю.
Екскурсія починається з можливості побачити такі історичні пам’ятки, як: Кільцевий бульвар – Рінг, Парламент, Ратушу, віденську оперу, зимову резиденцію династії Ґабсбурґів Хофбурґ і звичайно собор Святого Стефана – духовного символа історії та долі Австрії.

Вільний час. РЕКОМЕНДУЄМО:
– відвідати Скарбницю Габсбургів (20 EUR дорослі, 10 EUR діти до 18р).

В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням.

18:00Нічний переїзд на територію України.

 День 4 Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 12:00.
У вартість включено: У вартість не включено:
:. Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
:. Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;:. Проживання по маршруту готель 3-4* категорії зі сніданками:- Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком;- У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер – доплата 20 EUR/ тур ;
:. Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;

:. Рекомендовані програми:

:. Проїзд в громадському транспорті;

:. Доплата за вибір та зміну місця – 10 EUR/ос;

:. Медичне страхування на період туру – 50 грн.

:. Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);

:. Консульський збір 35 EUR;

:. Послуги візового центру 20 EUR;
:. Надання візової підтримки – 10 EUR/ос;

ДЛЯ  ТУРУ  ВІДКРИВАЄТЬСЯ  УГОРСЬКА ШЕНГЕН ВІЗА.

Туристична фірма не несе відповідальності за затримання Консульством Республіки Угорщина документів для додаткової перевірки, за відмову у видачі візи, а  також за втрату внаслідок цих дій придбаних наперед проїзних документів.

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм – 20 осіб.

Leave a Reply