Греція. Раннє бронювання до 40%

 Оголошується про старт акції «Раннє бронювання турів сезону ЛІТО 2018»

      Раннє бронювання  існує не перший рік, але саме 2017 літній сезон наочно показав, що бронювати готелі в Греції та на Кіпрі потрібно заздалегідь, що попит на туристичний продукт в цих країн давно перевищує пропозицію, і що «з сьогодні на завтра» мало що можливо знайти.

Додаткова знижка -10% , при 100% оплаті туру протягом 5днів.

Вигідні переваги раннього бронювання:
1. Максимальні знижки на тури із заїздом в наступному сезоні, що доходять до 40% від базової вартості.
     Влітку відпочинок в Греції буде набагато дорожче, а знижки менше.
2. Можливість забронювати відпочинок в будь-якому кращому і найпопулярнішому готелі на будь-яку дату  майбутнього сезону, в номері будь-якої категорії та з будь-яким типом харчування.
     якщо бронювати тури в сезон, то можна потрапити в ситуацію, коли в улюбленому готелі немає місць або вильоти тільки в незручні для вас дати.
3. Лояльні умови перебронювання та ануляції.
     Якщо ви захочите перенести дату відпочинку, то зробити це зможете без доплат і штрафів і в рамках тих цін, за якими тур був заброньований спочатку. Ніяких додаткових штрафів за ануляцію. Правила ануляції – відповідно до стандартного договору /за умови наявності вільних місць/.
4. Зручна система оплати
    Ви фактично отримує можливість придбати тур з розстрочкою: протягом 5 днів після підтвердження  оплачуєте 50% вартості туру, а решта 50% – за договором (але не пізніше, ніж за 21 день до вильоту).

Використовуйте свій унікальний шанс прямо зараз!

Бронюйте тури сезону ЛІТО 2018

Leave a Reply