ГІРСЬКІ ПРИГОДИ В СЛОВАЧЧИНІ

kalendar 10.02, 24.02

Львів – Попрад – Татранська Ломніца – Ясна – Врбов – Львів

1 день

Збір групи у Львові в 8:00. Виїзд 08:30. Перетин кордону.

Переїзд в Попрад. Поселення в готель категорії 3 *.

Не пропустіть відвідування  релаксу в аквакомплексі «Аквасіті» (дорослий 19 євро, дитина -17 євро – 3 ч.) – Унікальне місце, де Ви зможете розслабитися і отримати задоволення від купання в критих і відкритих термальних басейнах, побачити лазерне шоу і розважитись спускаючись на гірках.

Пропонуємо вечірню прогулянку по місту. Ночівля.

2 день

Сніданок.

Виїзд на катання на лижах в Татранську Ломніцу, курорт що розташований в східній частині Високих Татр, на висоті 850 м над рівнем моря, в 18 км від Попрада. Це один з найбільш популярних зимових курортів Словаччини. Він підходить для всіх категорій лижників. Домінантою курорту є друга за висотою вершина Високих Татр – Ломницький Штіт (2632 м). У вас буде можливість покататися на лижах чи набратися магічним позитивом від Татр.

А ввечері не проґавте взяти участь у Ждярському  весіллі (факультативно – 28 євро, дитина – 20 євро). Святкування відбувається в словацькому національному музеї в місті Ждяр, для свята декільком туристам нададуть національні костюми, розіграють сценку зі словацького традиційного сватання під дзвін келихів з національним напоєм «Demänovkoy». А далі нас чекає «Ждярський кулиг”: брички запряжені кіньми, лісова галявина і вечеря з вином і смаженими ковбасками на вогні.

Або пропонуємо Вам вечерю в національному стилі в Колибі в Старому Смоковці (дорослий – 17 євро, діти до 12 років – 14 євро). Вас чекає гостинна атмосфера і смачна їжа з напоями.

Повернення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок.

Виїзд в Ясну – найвідоміший курорт Низьких Татр, є, на загальну думку, кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі. Безліч трас на північному і південному схилах гори Хопок обслуговують підйомники з магнітними пропусками, що забезпечує їх високу пропускну здатність.

Після катання на лижах, пропонуємо Вам відвідати термальний аквапарк «Gino Paradise».

Хочете відпочити, без перебільшення, по-райському? Це можливо – на курорті під назвою Термальний парк Бешенева, розташованому неподалік від міст Мартін і Ружомберок. Тут, серед прекрасної природи, до ваших послуг – 13 відкритих басейнів, 9 водних гірок і лабіринтів, «кам’яний» пляж і неймовірний велнес-центр. Тут є кілька термальних мінеральних джерел, купання у воді яких (температура від +27 до +38) допомагає відмінно відновити життєву енергію (дорослий 20 євро, дитина -19 євро – 3 год.) Водне блаженство для кожного.

Повернення в Попрад. Ночівля.

4 день

Сніданок. Переїзд до м. Врбов.

Місцевість Vrbov з і своїми фізичними властивостями та хімічним складом є джерелом мінеральної води високої якості. Термальний парк Vrbov – комплекс басейнів з термальною водою, до складу якого входить багато лікувальних мінералів та сполучень. Склад води в термальному парку Vrbov найбагатший зі всіх відомих термальних джерел в Словаччині. Лікувальна вода допомагає розслабитися та отримати нові сили.

Термальний парк Vrbov має 10 басейнів. Температура води в басейнах від 26°С до 38°С. http://www.termalnekupalisko.com/ (дорослий 2,5 год 8 Є, дитина до 12р 2,5 год 5,5 Є).

Переїзд на Україну. Прибуття у Львів орієнтовно 22:00.

Вартість туру: 140 Є дорослий, 130 Є дитина

У вартість входить:

Додатково оплачується:

 • проживання в готелі категорії 3 * – 3 ночі ;
 • харчування ВВ (шведський стіл);
 • трансфери в Татранську Ломніцу, Ясну;
 • транспортне обслуговування по програмі;
 • супровід керівника групи;
 • консульський збір – 35 Є+450 грн (при подачі у м. Ужгород); 47 Є+150 грн( при подачі у м. Київ);
 • медичне страхування. (обов‘язкове!);
 • вхідні квитки в об‘єкти відвідування;
 • факультативні програми;
 • додаткове харчування;
 • транспортне обслуговування у вільний час;
 • особисті витрати, сувеніри, обіди, вечері;
 • прокат лижного обладнання, скі-паси;
 • факультативні екскурсії та аквапарки:

  – Аквасіті (вхідний квиток на 3:00) – дорослий 19 Є, дитина -17 Є – 3 год.;

  – Gino Paradise (вхідний квиток на 3:00) – дорослий 19 Є, дитина -17 Є – 3 год.;

  -Водний парк  ВРБОВ (дорослий 2,5 год 8 Є, дитина до 12р 2,5 год 5,5 Є)

  – Вечеря в національній колибі – дорослий – 17 Є, діти до 12 років – 14 Є);

  – Ждярське весілля – дорослий – 28 Є, діти до 12 років – 20 Є).

Додаткова інформація:

Leave a Reply