RELAX IN SLOVAKIA – NEW YEAR

kalendar30.12 – 02.01.

1 день

Збір групи в м.Ужгороді о 08:20, під прибуття в 8:12 поїзда Київ-Ужгород №99.

Перетин кордону.

Переїзд в м. Попрад. Поселення в готель категорії 3 *.

Пропонуємо Вам відмінну релаксацію в термальному комплексі Врбов (15 Є дорослий, діти до 12 років – 12 Є) – в термальній купальні Врбов ви знайдете справжню геотермальну воду, яка вважається однією з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі з вмістом важливих для людського організму мінеральних речовин. Геотермальна вода, що наповнює басейни, виходить з глибини більше 2000 м і містить мінерали, які надають сприятливий вплив на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру і серцево-судинну систему.

Температура води досягає 59 ° C. У басейнах підтримується температура від 26 до 38 ° C. Повної релаксації сприяють форсунки зі струменями води, що знімають м’язову напругу.

Пропонуємо вечірню прогулянку по місту. Ночівля.

вбров

2 день

Сніданок.

Виїзд в Ясну – найвідоміший курорт Низьких Татр, є, на загальну думку, кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі. Безліч трас на північному і південному схилах гори Хопок обслуговують підйомники з магнітними пропусками, що забезпечує їх високу пропускну здатність.

Після катання на лижах, пропонуємо Вам відвідати термальний аквапарк «Gino Paradise».

Хочете відпочити, без перебільшення, по-райському? Це можливо – на курорті під назвою Термальний парк Бешенева, розташованому неподалік від міст Мартін і Ружомберок. Тут, серед прекрасної природи, до ваших послуг – 13 відкритих басейнів, 9 водних гірок і лабіринтів, «кам’яний» пляж і неймовірний велнес-центр. Тут є кілька термальних мінеральних джерел, купання у воді яких (температура від +27 до +38) допомагає відмінно відновити життєву енергію (дорослий 20 Є, дитина -19 Є – 3 год). Водне блаженство для кожного.

Повернення в Попрад. Підготовка до зустрічі Нового Року.

Новорічна вечеря за доплату (в готелі SATEL 3 *).

  3 день

З Новим 2018 роком!

Сніданок.

Виїзд на катання на лижах в Татранську Ломніцу, курорт що розташований в східній частині Високих Татр, на висоті 850 м над рівнем моря, в 18 км від Попрада. Це один з найбільш популярних зимових курортів Словаччини. Він підходить для всіх категорій лижників. Домінантою курорту є друга за висотою вершина Високих Татр – Ломницький Штіт (2 632 м). У вас буде можливість покататися на лижах і набратися магічним позитивом від Татр.

Або пропонуємо поїздку в Закопане (дорослий 25 Є, діти до 12 років – 15 Є). Один з найбільш високогірних міст Польщі (750 -1100 м над рівнем моря), розташований у вузькій лощині між татарами і вузьким  ланцюгом Губалувки. Закопане славиться не тільки лижними трасами, але і гуральським фольклором і дерев’яною архітектурою. До Ваших послуг великий вибір лижного обладнання на прокат. У самому серці міста перед Вами відчинять двері вишукані ресторанчики, де можна ситно і смачно поїсти ну і звичайно покататися на лижах (комплекс Шимашкова).

А для туристів, які не катаються на лижах пропонуємо:

Поїздка в Щирбське Плесо (дорослий 7 Є, дитина – 6 Є) – говорять, що побувати в Словаччині і не зробити фото при однойменному озері, це все одно що побувати в Парижі і не зробити фото біля Ейфеловой вежі. Ви відчуваючи невидиму магію даного місця, як ніби озера живе і разом з природою і лісами творять неймовірні комбінацію, симбіоз життя і щастя.

Кежмарок (дорослий 12 Є, діти до 12 років – 7 Є) – подтатранскій і Спішський місто Кежмароку з давніх часів був центром освіти Спішського регіону і відправною точкою знань і досліджень в Високих Татрах. Місто належить до числа міст з довгої славною історією. Завдяки розташуванню біля підніжжя Татр зараз місто є центром літнього та зимового туризму.

Повернення в Попрад.

Пропонуємо ввечері Вам вечерю в національному стилі в Колибі в Старому Смоковці (дорослий – 19 Є, діти до 12 років – 17 Є). Вас чекає гостинна атмосфера і смачна їжа з напоями.

Повернення в готель. Ночівля.

  4 день

Сніданок.

Переїзд в Кошіце. Оглядова екскурсія по найкрасивішому місті Словаччини.

Місто Кошице був обраний культурною столицею Європи 2013 року.

Під час екскурсії Ви побачите всі головні визначні пам’ятки історичного центру міста: собор Св.Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю Св. Михайла, готичну вежу дзвіницю Св. Урбана, чумна колону, знаменитий оперний театр, міську Ратушу, костел Єзуїтів.

Повернення в Україну.

Приїзд в Ужгород у вечірній час доби (в залежності від проходження кордонів).Орієнтовно о 18:00.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Дорослий  – 169 €

Дитина до 12 р. (при розміщенні з двома дорослими в номері) – 149 €

У вартість входить:

Додатково оплачується:

 • проживання в готелі GERLACH 3 *;
 • харчування ВВ (шведський стіл);
 • оглядова екскурсія в Кошіце, трансфери в Татранську Ломніцу, Ясну;
 • транспортне обслуговування по програмі;
 • супровід керівника групи; 
 • консульський збір – 35€ + 450грн; (подача в Ужгороді);
 • консульський збір – 47€ + 150грн; (подача в Києві);
 • медичне страхування (обов‘язкове!);індивідуальні витрати: в готелях, телефон, платні канали, спиртне, послуги носія, сейф, проїзд в громадському транспорті, харчування і розваги поза програмою;
 • медична страховка;
 • квитки на поїзд;
 • Новорічна вечеря в готелі SATEL 3 *;
 • транспортне обслуговування у вільний час;
 • особисті витрати, сувеніри, обіди, вечері;
 • прокат лижного обладнання, скі-паси;
 • факультативні екскурсії та аквапарки.

Leave a Reply