«Дві сусідки» Греція+Албанія

Дати виїзду:  20.09.2017

Львів-Паралія Катеріні-Метеори-о.Корфу-Ксаміль-Саранда-Поградєц (о.Охрід)-Львів

Вартість туру 350Є

1 день
Виїзд зі Львова. 07:00. Транзитний переїзд.

2 день
Прибуття до Греції ( Паралія Катеріні). Поселення в готелі. Знайомство з містечком. Нічліг

3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на о. Корфу. По дорозі ми відвідаємо Метеори височенні кам’яні стовпи в декілька сот метрів, на вершинах яких між небом та землею покояться православні монастирі. Посеред найбільшої рівнини Греції – Фессалійської долини розташовані ці унікальні кам’яні глиби. Відвідування монастирів. Паромна переправа на о. Корфу.

4 день
Сніданок. Вирушаємо до Св. Спиридона. Святий Спиридон – єпископ Триміфунтський, ще за життя був великим чудотворцем. Він зціляв хворих, лікував не тільки тілесні а й душевні недуги, виганяв бісів. Мощі святого Спиридона зберігаються в церкві, побудованій у 1590 році, в місті Керкіра, яке є головним містом острова Корфу. А покровителем міста є Святий Спиридон. До святого Спиридона йдуть з молитвою всі нужденні і він їм допомагає!!! Говорять, що Спиридон досі ходить по світу і допомагає тим кому дуже потрібна його допомога. За рік його взуття зношується, тому кожен рік мощі святого Спиридона переобувають в нове взуття, а старе ріжуть на дрібні кусочки і роздають прихожанам. Нічліг.

5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Паромна переправа.  Переїзд м.Саранда. Саранда – місто розташоване на березі Іонічного моря  серед гір і дуже близько до грецького острова Корфу. Назва міста походить від назви старого монастиря «Санті Куаранта». Мякий клімат, мальовничі місця, тепле море, дорогі і бюджетні готелі та безліч ресторанчиків які сприяють спокійному відпочинку в своє задоволення,а по дорозі до Саранди ми відвідаємо найгарніший пляж Албанії – КСАМІЛЬ. Прибуття до Саранди. Поселення в готель. Відпочинок на морі. Нічліг.

6 ,7 день
Сніданок.  Відпочинок на морі. Факльтативно пропонується екскурсія в античне місто Бутринт(35-Євро). Ви побуваєте в унікальному місці, занесеному до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, дізнаєтеся про перше поселення на древній землі, яке, за переказами, було засновано троянцями, що бігли з зруйнованої Троі. Стародавнє місто розташовується на вершині гори, на каналі Віваро і є частиною Національного Парку Бутринті. До н.е. Бутринті був грецьким містом, пізніше він став римською колонією, і така “зміна господарів” тривала до початку Середньовіччя.Не пропустіть можливість пройти по вулицях стародавнього міста, побачити на власні очі римські терми, античний театр, храм бога Асклепія, і багато, багато іншого .Нічліг.

8 день
Сніданок.  Переїзд в м. Поградєц розташоване в 140 км від Тірани в південно-східній частині Албанії на кордоні з Македонією, – один з найкрасивіших курортів країни. Хоча це і нове місто, але воно має свою багату історію. Поградєц користується популярністю тим, що пропонує туристам особливий клімат, має неповторні гірські пейзажі. Курорт знаходиться на березі найглибшого на Балканах озера Охрід. Озеро відоме своєю чистою водою, красою навколишньої природи і гірськими пейзажами, рибою-ендеміком Коран.Поселення в готель.Відпочинок на озері. Нічліг.

9 день
Сніданок. Виїзд  на Україну. Транзитний переїзд по території Сербії, Македонії,Румунії.

10 день
Орієнтовне прибуття до Львова 18:00. До нових зустрічей.

Ціна туру -350 Євро

У вартість входить:

 • Проїзд автобусом єврокласу;
 • Проживання:
 • 1 – ніч Паралія Катеріні
 • 2 – ночі о. Корфу
 • 3- нічі  м. Саранда
 • 1 – ніч м. Поградєц
 • Харчування: ВВ
 • Послуги тур фірми.
Додатково оплачується:

 • вхідні квитки в об‘єкти відвідання;
 •  Паромна переправа (22 є)
 • особисті витрати;
 • медичне страхування;
 • додаткове харчування
 • консульський та візовий збір Посольства Греції 60є

Leave a Reply