Villa Marko

Хіт літніх продаж!

Гарантовані номери, миттєве підтвердження!!!

Адреса: ul.Pancevacka, 17, Budva

Розташування: знаходиться в м. Будва (район Подкошлюн), за готелем Slovenska Plaza, в тихому зеленому місці, до моря – 8-10 хв. пішки.

Дозволяється поселення дітей до 6 років БЕЗКОШТОВНО, без надання окремого місця, дитина спить на ліжку разом із батьками.

Проживання:

1-ий поверх

№1 — DBL-studio. 2-місний номер студіо, в номері одне двоспальне ліжко, кухня (електроплитка, умивальник, холодильник, мінімальний набір посуду), ванна кімната. Спільна затінена тераса разом із номером №2, на якій є столики та стільці.

№2 — DBL-studio. 2-місний номер студіо, в номері одне двоспальне ліжко, кухня (електроплитка, умивальник, холодильник, мінімальний набір посуду), ванна кімната. Спільна затінена тераса разом із номером №2, на якій є столики та стільці.

2-ий поверх

№3 — TRPL-studio. В номері двоспальне ліжко+3-тє повноцінне ліжко, кухня, (електроплитка, умивальник, холодильник, мінімальний набір посуду), ванна кімната. В номері немає балкону. При вході є велика тераса з частковим виглядом на море та на Будву, з столиками та стільцями для користування туристів з цього номеру.

№4 — TRPL-studio. В номері двоспальне ліжко+3-тє повноцінне ліжко, кухня, (електроплитка, умивальник, холодильник, мінімальний набір посуду), ванна кімната, балкон з виглядом на гори.

№5 — TRPL-studio. В номері двоспальне ліжко+3-тє повноцінне ліжко, кухня, (електроплитка, умивальник, холодильник, мінімальний набір посуду), ванна кімната, балкон з виглядом на море.

між 3 і 4 поверхом

№11 — TRPL-studio superior. В номері двоспальне ліжко + розкладне крісло, кухня, (електроплитка, умивальник, холодильник, мінімальний набір посуду), ванна кімната. При вході є тераса з столиками та стільцями для користування туристів з цього номеру. Номер збудований в 2015р.

4-ий поверх

№6 — DBL standart. 2-місний номер (без кухні), в номері одне двоспальне ліжко, ванна кімната. Балкон з виглядом на гори.

№7 — DBL standart. 2-місний номер (без кухні), в номері одне двоспальне ліжко, ванна кімната. В номері немає балкону, через коридор є тераса з виглядом на море, призначена лише для туристів з цього номеру. Тераса має свій окремий вхід.

5-ий поверх

№8 — DBL superior, 2-місний номер (без кухні), в номері одне двоспальне ліжко, ванна кімната. Балкон з виглядом на гори. Номер збудований в 2015р.

№9 — DBL superior, 2-місний номер (без кухні), в номері одне двоспальне ліжко, ванна кімната. В номері немає балкону, через коридор є тераса з виглядом на море, призначена лише для туристів з цього номеру. Тераса має свій окремий вхід. Номер збудований в 2015р.

6 поверх

№10 — TRPL-studio superior. В номері двоспальне ліжко + розкладне крісло, кухня, (електроплитка, умивальник, холодильник, мінімальний набір посуду), ванна кімната, балкон з панорамним виглядом на Будву та на море. Номер збудований в 2015р.

В кожному номері: вигоди (ТУД), TV, фен, кондиціонер, холодильник, Wi-Fi.

Харчування: Сніданки або сніданки+вечері можна замовити в ресторані готелю vila Prestige ( знаходиться на тій самій вулиці, 50 м поруч) або в кафе Disney, яке знаходиться неподалік на відстані 150м.

Наш коментар: Заповнення вілли здебільшого туристами з України. Співпраця з віллою багато років поспіль. Зручне розташування, тихий район, поруч є супермаркет. Дозволяється поселення дітей до 6 років БЕЗКОШТОВНО, без надання окремого місця, дитина спить на ліжку разом із батьками. Сучасні номери в хорошому стані, з яких 4 номери збудовані в 2015р. 

 

Leave a Reply