6 днів у Новорічних Карпатах

kalendar30  грудня 2016 р. –  04 січня 2017 р.

                    Тривалість: 6 днів / 5 ночей

              ВАРТІСТЬ туру:  3995 грн /особа

Маршрут туру: Львів – Пилипець – Ужгород – Берегово – Мукачево – Косино – Ділове – Верховина – Криворівня – Буковель – Яремче – Львів

Засніжені гори, забави, замки, вина, термальні басейни, водоспади,
давні храми; все найкраще, що є в зимових горах чекає на Вас у турі

 

24we

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина:
водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно;
підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний – 60 грн. в обидві сторони, діти до 12 років – 40 грн. в обидві сторони.
дегустація вин: 50 грн./особа, екскурсія без споживання вина 25 грн./особа;
відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
Ужгородський замок: загальний – 25 грн., студентський – 15 грн., дитячий – 10 грн.;
новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
Мукачівський замок: загальний і студентський – 20 грн., школярі – 10 грн.;
термальний басейн “Косино”: загальний – 240-270-300 грн., діти зростом до 150 см. – 150 грн., пенсіонери від 60 р. – 150 грн., діти зростом до 120 см. (з нарукавниками) – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн.
оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 20 грн., школярі – 10 грн.;
дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 45 грн./особа.;
термальний басейн у Велятино: загальний – 100 грн., діти зростом до 140см. – 50 грн.;
екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 15 грн., діти – 10 грн.;
музей “Тіні забутих предків”: загальний – 15 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти – 10 грн.;
музей “Хата-стая”: загальний – 10 грн., пенсіонери і студенти – 7 грн., діти – 5 грн.;
музей “Гуцульська ґражда” (загальний, пенсіонери і студентський – 10 грн., діти – 5 грн.).
підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний – 95 грн., пільговий (діти 6­-12 років, пенсіонери, учасники війн, інваліди) – 65 грн.

Проживання:

1-2-3 ніч: відбувається в затишних садибах зеленого туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати). Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX

4-5 ніч: відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати). Фото типових садиб можна побачити тут www.bit.ly/sadyby_verkhovyny

45 4 455

 

 

 

 

Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт.
Берегівське вулканічне низькогір’я. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей.
Ужгород. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
Берегово славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Відвідайте  готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів(XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”.
Мукачево. Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок”(XIV ст.). За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина(XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра.
Ділове. Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.
Верховина. Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика.
Криворівня. Легендарне село, “Українські Афіни”, зберегло для нас класичну гуцульську церкву Пресвятої Богородиці (1719р.) та хату-музей “Гуцульська ґражда”. Мальовнича Криворівня сподобалася І.Франку, М.Грушевському, Г.Хоткевичу, М.Коцюбинському, І.Трушу і десяткам інших видатних діячів і очевидно сподобається і Вам.
Буковель. Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Щороку тисячі людей заворожують водоспад “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”.

 

Leave a Reply