Автобусом в Молдову!!!

2000 грн/ ос. (5 днів)

Виїзд: уточнювати у менеджера

День 1

8:00 –  виїзд зі Львова. Переїзд в Кам’янець-Подільський.

Можливість долучитись до групи в Тернополі (11:00), Кам’янці Подільському (14:00)

14:00 – екскурсія містом Кам’янець-Подільський. Це фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

Вільний час.

Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут. (Вартість 150 грн)

23:00 –  переїзд в Молдову.

Перетин кордону.

Нічний переїзд в Кишинів

1 2

День 2

Прибуття в Кишенів.

9:00 – оглядова екскурсія по Кишеневі.

Маршрут екскурсії прокладений через найкрасивіші пам’ятки старого міста Кишинева, які побудовані з черепашнику, природного приданого, що залишився від Сарматського моря. Найстарша церква міста – “Різдва Богородиці” – позначить місце народження столиці Молдови, житлові та адміністративні будівлі розкажуть довгу історію міста і покажуть стиль  знаменитих архітекторів: А.І.Бернардацці і А. Щусєва. Побут і культуру країни в цілому можна побачити при відвідуванні Національного музею етнографії. А в теплу пору року є можливість в центрі міста присісти на лаву під віковим деревом старого парку і згадати вірші Олександра Сергійовича Пушкіна, який бував у Кишиневі і полюбив його всією душею.

Пропонуємо відвідати екскурсії:

Винні Підвали “CRICOVA” по праву є перлиною молдовського виноробства. У знаменитих вапняних кріковських штольнях, під дбайливою опікою виноробів зберігаються і витримуються відмінні молдавські вина. Білі – тонкі, витончені і ніжні, червоні – ненав’язливо терпкі, ароматні, трохи напористі. Всі вони дуже смачні і досить своєрідні, що підтверджено дощем міжнародних призів і різних нагород. З року в рік вправні винороби поповнюють знамениту кріковську винотеку, в якій зберігаються старовинні вина з усього світу. Вони безцінні. Тому відвідування кріковських дегустаційних залів – це не тільки насолода неповторною аурою кріковських підземель, а й справжня подорож в країну вин. (вартість екскурсії – 200 грн. Дегустація і вхідні білети оплачуються додатково)

 «Слідами Олександра Сергійовича Пушкіна». Великий російський поет впав у царську немилість, але завдяки його вірним друзям заслання, куди відправив його Російський Імператор, закинула його в південні краї під спостереження Генерала Інзова. Незважаючи на свою пустотливю поведінку, він гаряче полюбив і свого суворого спостерігача, і бессарабські простори. За ним він подорожував чимало, а в деяких місцях залишив глибший слід. Це і численні будівлі Кишинева, в яких він часто гостював у знатних осіб; це і бендерська фортеця, яка дихала турецьким духом, чим дуже цікавився письменник; це і молдавські лісу, де сталася зустріч з циганським табором, що послужила ідеєю написання відомої поеми «Цигани». У ході екскурсії можна відвідати будиночок-музей Пушкіна в Кишиневі, в якому, як доведено було, проживав письменник короткий час, і заміську садибу Генерала Ралі в селі Долна, де Олександр Сергійович гостював теплим літом і спілкувався з циганами. (вартість екскурсії – 150грн)

Поселення в готель. Ночівля

34

День 3

8.00 – сніданок.

Вільний день в Кишиневі.

9:00 – виїзна екскурсія в Старий Орхей.

Це музей-заповідник під відкритим небом, поетично званий «Молдавської Троєю». Заповідник розташований на мисі Пештере, в скелястому ущелині річки Реут, що досягає більше 150-200 м глибини. Він являє собою справжню природну фортецю, заселену з найдавніших часів. (вартість екскурсії – 300 грн. Вхідні білети оплачуються додатково).

Повернення в Кишинів.

Вільний час.

Пропонуємо відвідати екскурсії:

Монастир Кепріяна – оазис спокою і миру. Кепріянскій монастир, розташований недалеко від містечка Стрешени, являє собою архітектурний комплекс, який включає: Церкву Успіння Богородиці (1429), Церкву Святого Миколая (1840) і Церкву Святого Георгія (1903). Цей монастир перебував під опікою ряду молдавських господарів: Олександра Доброго, Штефана Великого та Святого, Петра Рареша та Олександра Лепушняна. Недалеко від монастиря, в лісі росте дуб, який місцеві жителі називають Дубом Штефана Великого та Святого. У цього дуба господар відпочивав після однієї з битв. Кепріян – живий пам’ятник віри, стіни якого зберігають далекі легенди створення храму і цілу історичну епоху розвитку молдавського народу … (вартість екскурсії – 300 грн.).

Ночівля.

56

День 4

8.00 – сніданок. Виселення з готелю.

Вільний час в Кишиневі. 

Пропонуємо відвідати екскурсії:

Екскурсія в Придністров’я.

24 роки після розпаду СРСР. Через багато років на цій маленькій ділянці землі збереглися деякі принципи Радянського Союзу, також тут всі написи збереглися російською мовою і можна бачити безліч будівель і споруд будівель минулого сторіччя. Але час іде і багато чого змінюється. Тому сьогодні великі міста живуть повноцінним сучасним життям. Це невизнана держава, не існує офіційно, але називається Придністров’ям (Трансністрія). Країна, як і будь-яка інша зі своїми кордонами, історією і війною 1992 р., яка не принесла нічого крім страждань і болю.Сьогодні на території міста Бендери можна відвідати фортецю 16 століття, яка була побудована турками як тільки вони заволоділи цією територією. З 2008 року вона вперше почала приймати туристів і розповідати свою історію. У Тирасполі можна побачити новий спортивний комплекс, побудований за всіма європейськими стандартами. А також можна відвідати фірмовий магазин вино-коньячного заводу KVINT, щоб відвезти додому промінчик молдавського сонця у скляній пляшці. (вартість екскурсії – 500 грн. Вхідні білети оплачуються додатково).

17.00 – виїзд з Кишинева. Нічний переїзд до Львова.

День 5
Можливість завершити тур в Кам’янці Подільському (2:00), Тернополі (4:00).
 

Прибуття до Львова орієнтовно 7:00

У вартість включено
  • проживання в готелі 2 * – 3 *;
  • хачування – сніданки
  • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
  • екскурсійне обслуговування згідно програми;
  • супровід представника компанії;
  • страховка (групова);

Додатково оплачується:

• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• факультатівні екскурсії, рекомендовані програми;
• проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Leave a Reply