Жовква, Крехів і Страдч

Запрошуємо Вас, Ваших друзів, родину відвідати

святі місця в Україні, де зійшла Божа благодать

kalendar28.08.2016,

               Тривалість туру: 1 день

            Вартість: 195 грн/особа

Дати проведення, наявність місць та вартість уточнювати у менеджера

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Жовква (огляд центральної частини міста та храмів) – Крехів (огляд монастиря, літургія та обід) – Страдч (Хресна дорога, огляд печери та храму – повернення до Львова (19:30).

У вартість входить: Додатково оплачуються:
*проїзд автобусом єврокласу; *харчування;
*супровід священника та екскурсовода; *вхідні квитки в туристичні об’єкти;
*страхування на час подорожі;

Жовква

“Ідеальне” місто доби Ренесансу, яке за кількістю архітектурних пам’яток займає друге місце після Львова. Жовква приваблює середньовічним замком Жолкевських (1594р.), який був резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, також слід обов’язково відвідати кафедральний костел св. Лаврентія (1606р.) з падаючою дзвіницею та некрополем родин Собеських та Жолкевських.

Цікавими для оглядання є також Василіянський монастир із Храмом серця Христового (1612р.) та мощами святого Партенія, комплекс домініканського монастиря з ранньобароковим костелом (1655). Заслуговують особливу увагу шедеври дерев’яної архітектури церква Різдва Богородиці (1705р.) та церква св. Трійці (1720р.). Жовква також славиться синагогою (1692р.), міськими мурами, вежами, Краківськими та Глинськими воротами, вона сподобається Вам так як подобалася Яну ІІІ Собеському, Івану Мазепі, Петру І та Михайлу Хмельницькому.

скачанные файлы461_4

Крехів

Надзвичайно мальовниче та гармонійне місце, в якому розташований Крехівський монастир св. Миколая (XVII-XVIII ст.), це відомий в Україні та світі релігійний центр з двома чудодійними іконами. Слід відвідати також келії в “скалі Іоіла”.

img_38676_7_Krechow

Страдч

Атмосфера спокою, гармонії і краси робить святу Страдецьку Гору відомим відпустовим місцем як в Україні, так і за її межами; вона займає особливе місце серед християнських святинь. Найстарішою частиною пам’ятки є унікальний печерний монастирський комплекс (ХІ-ХІІІ ст.), з якого можна довідатися, як виглядало первісне подвижницьке монаше життя. На Страдецькій горі знаходиться також храм Успіння Пресвятої Богородиці (1795р.), який згідно папської постанови наділений повним відпустом на кожен день у році, в храмі знаходяться: копія чудотворної ікони Матері Божої Нерушимої Стіни, ікони роботи Антона Манастирського, іконостас пензля Олекси Новаківського.

Під час перебування в Страдчі можна пройтися Хресною Дорогою, якій Папа Римський Пій ХІ в 1936р. надав статус Єрусалимської, тобто участь в Страдецькій Хресній Дорозі прирівнюється за своїми ласками і заслугами до участі в Єрусалимському Хресному Ході, яким колись ходив Ісус Христос.

00030455_n4 ArticleImages_37438_Stradch_w img_3867

 

Leave a Reply