До Лаврівського Монастиря

Самбір (центр та мощі св. Валентина), Добромиль (монастир), Лаврів (монастир та свята літургія)

Дорогі брати і сестри у Христі! Запрошуємо Вас, Ваших друзів, родину відвідати святі місця в Україні, де зійшла Божа благодать і є християнські святині. Там Ви зможете отримати Боже благословення, оздоровити тіло і душу, принести в свою родину мир і радість.

Тривалість:
1 день

Ціна145 грн.

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Самбір (огляд центральної частини міста, храмів, мощей святого Валентина) – Добромиль (огляд василіянського монастиря) – Лаврів (обід, огляд монастиря, свята літургія та духовні бесіди) – повернення до Львова (20:00). У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід священника, страхування на час подорожі. Додатково оплачується: харчування.

Самбір. Старовинне галицьке місто, в якому, в церкві Різдва Богородиці (1728р.) знаходяться чудотворна ікона “Самбірська богородиця” та мощі Святого Валентина (так, того самого Валентина, покровителя всіх закоханих).

300px-Самбір 00204324

Добромиль. Гостинний Добромиль запрошує до монастиря Василіян (XVIII ст.) в якому приймав чернецтво Андрей Шептицький.

6173717434_d1f3aeb99c_b

Лаврів. Лаврівський Василіянський монастир є одним з найстаріших і найшанованіших в Україні (1270р.) в ньому найбільш ймовірно похований князь Лев, в честь якого назване місто Львів. За деякими даними в монастирській церкві колись зберігалися мощі святого Онуфрія. Обитель розташована в мальовничій місцевості серед посеред Карпат, з незвичайною цілющою аурою.

12638102

Leave a Reply