Кастаньєти іспанського серця + Томатина

Львів – Нюрнберг – Женева * – Фігерас – Барселона – Мілан – Відень * – Львів

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Тур для тих, хто хоче в Іспанію на найвеселіше свято: Томатина !!!
Для тих, хто зможе відчути любов до життя жителів Каталонії і її столиці- Барселони!
Станцювати Фламенко, Почути іспанську гітару, Побачити Святиню Монсеррат
Оцінити творчість Великого Сальвадора Далі у Фігерасі!
Поринути у світ блиску, краси і безкінечного задоволення … На Лазурному Березі ….

День 1. Львів
08.30 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
9:30 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Переїзд на територію Польщі.
Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2. Нюрнберг
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Німеччину.
Імперський Нюрнберг – тут відбудеться перше знайомство з Німеччиною. Нюрнберг відкриє безліч секретів – тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика. Для бажаючих дегустація справжнього пива (23 € / діти 18 € (сік)). Пиво … тут знають толк в цьому напої … Переїзд на нічліг. Ночівля на території Німеччини.

День 3. Женева
Сніданок. Переїзд в Швейцарію.
Нас чекає Цукерка на ім’я Швейцарія і її серце Женева (10 € / 6 €). Швейцарія дивує своєю красою – затишними містами і чудовими будівлями, але справжнє багатство цієї країни – її неповторна природа …. Женева вишукана дама, яка розташувалась на березі чарівного озера. Місто розповідає нам свою історію: Палац Націй, штаб-квартира ООН, Товариство Червоного Хреста Женева постане перед нами в образі чарівної казки …
Переїзд на нічліг. Ночівля на території Франції.

День 4. Барселона – Фігерас
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Іспанію.
В Іспанії в одну гримучу суміш злилися фламенко і корида, давні міста і вікові традиції, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Переїзд в містечко Фігерас. Фігерас – місто в Каталонії, розташований в північній частині родючої долини на березі затоки Росес. Вільний час. У Фігерасі на головній вулиці Рамблас розташований чудовий Музей іграшок. Його експонати зібрані з усієї Каталонії. Фігерас – батьківщина художника-сюрреаліста Сальвадора Далі, там зараз знаходиться театр-музей, їм створений. Для всіх бажаючих екскурсія “Життя одного генія» (23 € / 18 € + вхідний квиток). Відвідування музею Сальвадора Далі. Музей Далі вражає, ми наче раптом опинимося в казці в будиночку Шалтая-Болтая. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого генія. Переїзд в Барселону.
Екскурсія “Магія готичного кварталу”. У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь.
Вечірні розваги “Все життя-Фламенко» (38 € / 30 €). Сонце сідає за горизонт і в наступаючої темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша … Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко …
Поселення в готель. Ночівля на території Іспанії.

День 5. Барселона
Сніданок. Вільний час в Барселоні. Вільний час можливість відвідати екскурсії:
“Барселона – місто, яке заставляє посміхатись” (18 € / 10 €). Барселона – дивовижно красиве місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. У тому, що у міст є душа, після відвідування Барселони вже не сумніваєшся …
“Дорога до небес – Монтсеррат” (51 € / 30 €). Недалеко від Барселони є священне місце – гора Монтсеррат. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир береже зображення головної святої цих місць – чорної діви Монтсеррат. Повернення в Барселону.
“Гауді і його творіння» (23 € + вхідний квиток). Воістину, генії божевільні. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але тільки один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей … Переїзд в сторону Валенсії. Ночівля на території Іспанії.

День 6. Валенсія
Сніданок. Вільний час в Валенсії. Для бажаючих:
“Свято La Tomatina 2016” (23 € / 18 €). Томатні річки течуть по вулицях і площах, стіни будинків і абсолютно все навколо покрито густим, червоним місивом з помідорів. Ні, це не вибух на фабриці консервованих томатів, це один з найбільш яскравих свят Іспанії – Томатина (la Tomatina).
Для всіх бажаючих відвідання одного «Валенсія – неймовірна, але реальна» (10 € / 6 €). Історія Валенсії налічує понад 22 століть. Римляни, варвари, маври, іспанці залишили свій слід в історії міста. Розквіт Валенсії припадає на XV-XVII століття, саме тоді королівство Валенсія стає одним з найважливіших центрів європейської торгівлі. Сьогодні Валенсія – це другий за величиною порт Іспанії. Маври називали Валенсію з її м’яким кліматом і чудовою природою раєм на землі. Ритм життя тут по-Південна неквапливий – трохи курортний, трохи провінційний. Тут прекрасна архітектура, свіже повітря, багато зелені. Валенсія нам сподобається своєю історією, сонячними пляжами з ніжним, золотистим піском і привітним прийомом.
Ночівля на території Іспанії.

День 7. Монако
Сніданок. Переїзд до Франції.
Для бажаючих: Екскурсія “Розкіш і краса” (43 € / 30 €). Ми проїдемо по березі блакитного моря, перед нашим поглядом постане одна з найкрасивіших бухт світу, яка розташована в затоці Вільфранш. Нас запрошує Князівство Монако. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя … Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І все всім задоволені ..
Поселення в готель в Італії.

День 8. Мілан
Сніданок. Прибуття в Мілан.
Запрошуємо на флірт італійського смаку в столицю мистецтва і моди – місто Мілан. Мілан витончено поєднує у свому образі середньовічні пам’ятки і ультрасучасні квартали … Вирушаємо в саме серце Мілану-П’яццо Дуомо, де розташований символ міста – Міланський собор, шедевр готики такий витончений, що здається невагомим, сплетеним з тонкого мережива. А поряд розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, гордість Мілана і перлина світу – «Ла Скала» – найвідоміший оперний театр всіх часів і народів. Тут кожен знайде те, що шукав. Переїзд по території Італії до Австрії. Ночівля.

День 9. Відень
Сніданок. Переїзд до Відня.
Пішохідна оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» (10 € 6 €). Відень – місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Це незвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі … Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! Величний місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною вишуканістю … «Палаци Імперії -Шенбрунн» (10 € + вхідний квиток). «Музика живе по всюди» (18 € + вхідний квиток) Переїзд на територію Угорщини. Ночівля.

День 10.
Ранній сніданок. Виїзд на Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 21:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А».
Переїзд на поїзди на на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Leave a Reply