Нехай чекає цілий світ: Словенія + Хорватія

Львів – Чоп – Егер – Любляна – Плітвіцькі водоспади – водоспад Савіца – ущелина Вінтгар – Піран – Копер – Ізола – Чоп – Львів

Дати виїзжу запитуйте у менеджера

Діти до 12 років не оплачують факультативи!

День 1

Львів. 08.30 збір групи. Виїзд на україно-угорський кордон.
Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино – душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів – Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою – Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград».

Eger

Дегустація Егерських вин (7 євро).
Поселення у готель на території Угорщини. Ночівля.

День 2

Сніданок. Переїзд на територію Словенії.

По дорозі пропонуємо завітати на оленячу ферму! Привітні рогаті жителі радісно приймають туристів у свої володіння, – саме у їхньому королівстві Ти матимеш нагоду спостерігати за життям тварин, погодувати їх, завітати у спеціальну сувенірну крамничку, а також отримати у подарунок майстер-клас з гончарства! (9 євро)

Прибуття у Любляну – столицю і візитну карточку Словенії. Оглядова екскурсія. За велику кількість пам’яток і дбайливе ставлення до культурної спадщини місто завдячує своєму люблячому народу. Адже навіть в епоху нового тисячоліття вона не втратила свою колишню чарівність! Жителі столиці вірять, що їхнє місто було засноване на місці, де, Ясон здійснив свій подвиг, переміг чудовисько, яке з часом стало драконом і тепер являється символом Любляни. Це місто чарівності і любові!  Вільний час в місті.

Прогулянку на кораблику в оточенні неповторних пейзажів і красот набережної Любляни.  Ти побачиш неймовірні картина міста і познайомишся з його історією і природою. До того ж зможеш зробити унікальні фотографії пам’яток мистецтва Любляни з найвигідніших ракурсів (15 євро/ос).

Поселення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Вільний день.

Рекомендуємо:

– запрошуємо Тебе у “Хорвацький рай” – відвідай Плітвіцькі водоспади! Згідно старих мап – “Диявольський ліс”, а сьогодні райський куточок, неодмінно вражатиме з кожним наступним кроком по ньому! Близько 20-ти озер, які наче східцями переходять у наступне, створюють дивовижні бурхливі та пінисті водоспади, кришталево чиста вода, що дозволяє спостерігати за прудкою фореллю, надзвичайна природа навколо – все це створює дух гармонії, насолоди та неперевершених емоцій! (січень-березень – 30 євро, квітень-червень – 36 євро, липень-серпень – 45 євро)

Повернення в готель. Ночівля.

День 4

Сніданок.

Пропонуємо факультативно:
– пропонуємо відвідати найвеличнішу карстову печеру сьогодення – Постойну (30 євро). Тут, на маленькому потязі, розпочинається твоя мандрівка в загадковий світ підземного царста Cловенії: навколо тебе кольорові відблиски сталактитів та сталагмітів, які нагадують великі діаманти. Також тут знаходиться помешкання найбільшої печерної амфібії у світі, відомої як “змій — ольм”. Море позитивних вражень гарантовано!

Серце Словенії – долина Триглавських озер, – оз. Бохинь та легендарний водоспад Савица (18 євро).Альпійське озеро льодовикового походження, розташоване на висоті 525 м над рівнем моря і з трьох боків оточене Юлійськими Альпами. Основною особливістю цього регіону є те, що він входить до складу національного Триглавського парку, названого на честь гори Тріглав- найвищої вершини Словенії. Незаймана природа регіону, виключно красиві ландшафти, кришталево чисте повітря, різноманітність тваринного і рослинного світу та водоспад Савіца.

– А далі наша мандрівка продовжиться в ущелині Вінтгар: приємний запах хвойного лісу, звисаючі над нами скелі, швидка ріка, що розбивая своєю силою гори, тоненька дерев’яна доріжка, що переходить то в містки над річкою, то звисає зі скелі, водоспад Шум… Все це разом супроводжується почуттям умиротворення, радості і близькості до природи, до недоторканого людьми світу краси (10 євро).

Повернення у готель. Ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Факультативно:

– запрошуємо Тебе відвідати райське узбережжя Словенії, де кожен метр зачаровуватиме Тебе своїм теплом! Містечко Піран, де Тебе зустрінуть вузенькі вулички словенської Венеції, серед яких просто неможливо заблукати, адже всі вони ведуть до відомої площі Тартіні. Мальовничі будиночки, які так ніжно торкаються один до одного, затишні ресторанчики, де готують найсмачнішу рибу у Словенії та дивовижні яхти, які так гарно виблискують під сонячним промінням! Обласний центр узбережжя – Копер, зачарує своєю архітектурою, адже був заснований ще 3000 років тому греками! Пам’ятки архітектури Венеціанської республіки у містечку створюють особливу атмосферу, а Преторійський палац приваблює щороку безліч туристів. Також відвідаємо один з найбільших курортів Словенії – Ізола. Старовинне рибацьке містечко з багатою історією, кольоровими будиночками, привітними місцевими жителями неодмінно назавжди залишуться у твоєму серці! (19 євро)

Збір групи. Нічний переїзд на територію України.

День 6

Прибуття у Львів. Орієнтовно до 20:00.

Вартість туру      

Дорослі – 179

Діти до 16 років –  175

 

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3*,
• сніданки в готелі

• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• консульський збір – 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

• послуги візового центру (ППВА) – 25 євро
• візова підтримка – 10 євро (попередня оплата; для туристів, яким необхідна віза)

Важливою умовою участі  в турі туристів з власними візами є підписана розписка.
Бронювання буде підтвердженим лише після отримання сканованої копії розписки.

ВАЖЛИВО: 
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір  оплачуються при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертаються
• За одномісне розміщення передбачена доплата
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

Leave a Reply