Проща до Люрду

Тривалість 9 Днів

Вартість туру: 385 €  

Дати виїздів : трав.
                          16.05
День 1 У вечері виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Венеції.
День 2 Приїзд у Венецію.

bazylika_sv.marka  venecia_vel.kanal

Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Св. Марка де знаходяться мощі Євангеліста. У Базиліці Святого Марка у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Переїзд у транзитний готель. Вечеря. Нічліг.

День 3 Сніданок. Переїзд до Мілану.

Мілан – не тільки столиця світового шопінгу, місто «Таємної Вечері» і «Ла Скала». Це і місто християнського паломництва, сучасний вигляд якого прикрашають старовинні церкви і базиліки, загублені в сплетіннях міланських вулиць і площ. Вони побудовані в різні століття, але несуть в собі одну і ту ж ідею – збереження віри християнської і прославлення Бога, Божої Матері і святих.

milan_duomo milan_smariagr Milano_La_Scala_5507

Міланські церкви є справжнім джерелом реліквій, святинь і творів мистецтва! У багатьох з них збереглися унікальні фрески, скульптури та інші шедеври античних майстрів.

Під час екскурсії ми пройдемося по середньовічних вулицях столиці Ломбардії. Навіть не віриться, що ми в самому серці Мілана! Відвідаємо базиліку Святого Лаврентія, помилуємося римськими колонами 1-2 століття н. е. перед самою церквою. Потім нас чекає базиліка Сан Есторжіо, історія домініканського ордена і інквізиції в Мілані. Капела Портінарі, один із шедеврів епохи Відродження.

Вільний час.  Нічний переїзд до Люрду.

День 4 Прибуття до Люрду.

Про Люрд написано дуже багато. Квітуче французьке містечко, яке в 50-их роках налічувало 14,000 жителів — стало загальновідоме світові у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, з волі Божої, сталося одне з найважливіших об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії.

Місто паломників Люрд має єдину непереможну злими силами атмосферу — атмосферу віри. Дивним є той факт, що в Люрді ніколи не було ніякої пошесті. Адже кожного року туди приїжджає більше ніж 2 мільйони паломників і понад сто тисяч хворих, котрі сотнями купаються в джерелах. Людей з різними хворобами занурювали у ту ж саму воду, не змінюючи її. Проте ніякої інфекції не було зафіксовано ніколи.

lourdes1 lourdes_3

Поселення в готелі

Ми помолимося в гроті – місці з’яви Матері Божої, зможемо окунутись в купелі з чудодійною людською водою, пройдемо Хресну дорогу, а ввечері візьмемо участь у багатотисячній процесії зі свічками та молитві на вервиці паломників з різних країн.

Вечеря. Нічліг.

День 5 Сніданок.

11-го лютого 1858-го року з’явилася Пречиста Діва Марія 14-ти річній селянській дівчині Бернадетті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей. Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Ніякого джерела дівчинка не бачила і ніхто ніколи не знав про нього. Але коли Бернадетта розгорнула землю на вказаному місці то звідти почало бити джерело, котре згодом перетворилося у гірський потік.lourdes_2  lourde_ukr_cerkva

Звичайно, що літератури про це чудодійне містечко є дуже багато, але бути там, відчути його молитовний дух повинна кожна віруюча людина.  Літургія в Українській церкві в Люрді. Можливість ще раз відвідати купелі та придбати сувеніри на згадку про це благодатне місце.

Виїзд з Люрду.  Нічний переїзд у Ла Салет.

День 6 la salet

Приїзд у Ля Салетт, де в 1846 році у Французьких Альпах двом дітям явилась Богородиця, її першими словами були “Підійдіть до мене діти, не бійтесь я тут щоб сказати вам велику новину” Богородиця просила їх розповсюдити по всьому світу прохання про відмову від гріха та навернення до її сина. З цього часу маленьке село Ля Салетт стало всесвітньо відомим місцем паломництва. Споглядаючи на невимовну красу гір, вдихаючи чистого гірського повітря через щиру молитву на місці де явилась Марія ми очищуємо свої душі, приймаючи до серця слова сказані дітям. У цьому відпустовому місці ми відправимо Літургію, ознайомимось з історією та змістом об’явлення Марії, візьмемо участь у вечірній процесії зі свічками.

Поселення у транзитний готель. Вечеря. Нічліг.

День 7 Сніданок. Виселення з готелю.

07:30 виїзд у Ліньяно-Сабб’ядоро.

linyano_1 linyano_sabyadoro

Приїзд орієнтовно 15:00-16:00.

Поселення в готель.  Відпочинок на морі.  Нічліг.

День 8 Сніданок. Вільний день на морі.  Нічний переїзд в Україну.
День 9 Приїзд в Україну.

 

Вартість  включає: Додатково оплачується:
  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі 4 ночі;
  • 4 сніданки і 3 вечері ;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • страхівка.
  • консульський збір  35€ + 20€ оформлення документів;
  • витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 25 євро;
  • особисті витрати, вхідні квитки.
 Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

Leave a Reply